
Портфель для чоловіка для документів А4 діловий. Сумка для чоловіка для документів формат А4 офісна
1 279 ₴
- В наличии
- Код: K 730
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Портфель для чоловіка для документів А4 діловий. Сумка для чоловіка для документів формат А4 офісна
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна та щільна Екошкіра — імітація натуральної шкіри за новими технологіями;
-
Висота ручок: 15 см;
-
Довжина: 38 см;
-
Товщина: 5,5 см;
-
Висота: 29 см;
Повний асортимент тут ДЕВИНІ ПОРТФЕЛІ
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточуємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 290 мм |
| Глубина | 55 мм |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Пол | Мужской |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 380 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Выберите цвет |
Информация для заказа
- Цена: 1 279 ₴







