
Якісна Сумка для чоловіка через плече шкіряна барсетка планшетка Поло, Сумка для чоловіка планшетка Polo
1 099 ₴
- В наличии
- Код: K 685F
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Якісна Сумка для чоловіка через плече шкіряна барсетка планшетка Поло, Сумка для чоловіка планшетка Polo екошкіра
Сумка для чоловіка планшетка через плече, зручний і якісний варіант на кожен день.
Характеристики
Матеріал: якісна Екошкіра;
Ширина: 24 см;
Висота: 28 см;
Ширина за основою: 6,5 см;
Довжина плечового ременя: 120 см (регулюється в меншу сторону);
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСОТ, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір чоловічих і жіночих сумок, переходьте на наш сайт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид кожи по способу отделки | Прессованная |
| Высота | 280 мм |
| Длина | 240 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Цвет | Коричневый |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Полевая |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 65 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип назначения | Качественная мужская сумка через плечо кожаная барсетка планшетка Поло, Мужская сумка-планшет Polo эко кожа |
Информация для заказа
- Цена: 1 099 ₴











