
Стильний дитячий рюкзак для дівчаток з брелоком, рюкзачок набір із гаманцем-ламанцем мініпортфель Розовый
800 ₴
- В наличии
- Код: K 696Р
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стильний дитячий рюкзак для дівчаток з брелоком, рюкзачок набір із гаманцем-ламанцем мініпортфель

Характеристики:
Матеріал: Екошкіра преміум'якості;
Рюкзак + мінірюкзачок-брелок (можна використовувати як ключницю або мінігаманець);
Висота: 27 см;
Ширина: 24 см;
Глибина за основою: 12 см;
Лямки регулюються;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих і чоловічих сумок і аксесуарів, переходьте на наш сайт.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 600 г |
| Высота | 27 см |
| Глубина | 12 см |
| Цвет | Розовый |
| Материал | Искусственная кожа |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Стильный детский рюкзак для девочек с брелком, девочковый рюкзачок набор с кошельком ключницей мини портфель |
Информация для заказа
- Цена: 800 ₴








