
Стильна жіноча мінісумка Підкова. Модна Жіноча невелика сумка, клатч
769 ₴
- В наличии
- Код: K 609Ч
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стильна жіноча мінісумка Підкова. Модна Жіноча невелика сумка, клатч
Характеристики:
-
Матеріал: Екошкіра преміумкласу (містить форму);
-
Довжина: 24 см;
-
Висота: 16 см;
-
Глибина основи: 10 см;
-
Довжина плечового ременя: 112 см;
-
Плечовий ремінь у комплекті;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточуємо всі деталі!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 160 мм |
| Длина | 240 мм |
| Длина плечевого ремня | 1120 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Цвет | Черный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Магнит |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 769 ₴







