
Якісний чоловічий діловий портфель для документів чорний коричневий, Сумка для чоловіка А4 екошкіра
1 349 ₴
- Готово к отправке
- Код: K 234
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Якісний чоловічий діловий портфель для документів чорний коричневий, Сумка для чоловіка А4 екошкіра Gatoer, класичний портфель для роботи
Храктеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості;
Довжина: 39 см;
Ширина за основою: 6 см;
Висота: 29 см;
Плечовий ремінь у комплекті, на карабінах, максимальна довжина 120 см;
Фурнітура металева.
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпошта. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 900 г |
| Вид кожи по способу отделки | Прессованная |
| Высота | 290 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Пол | Мужской |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 390 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Мужской деловой портфель для документов формат А4 ПУ кожа черный, Мужская сумка офисная деловая сумка-портфель |
Информация для заказа
- Цена: 1 349 ₴










