
Стильна Сумка для чоловіка для документів А4 через плече ділова офісна сумка для чоловіка на роботу під
1 349 ₴
- Готово к отправке
- Код: K 234
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стильна Сумка для чоловіка для документів А4 через плече ділова офісна сумка для чоловіка на роботу під документи
Храктеристики:
Матеріал: якісна та щільна екокжа преміум'якості;
Довжина: 39 см;
Ширина за основою: 6 см;
Висота: 29 см;
Плечовий ремінь у комплекті, на карабінах, максимальна довжина 120 см;
Фурнітура металева.
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрСокою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид кожи по способу отделки | Прессованная |
| Высота | 290 мм |
| Длина | 390 мм |
| Длина ручек | 140 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Деловая |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Стильная мужская сумка для документов А4 через плечо деловая офисная сумка для мужчины на работу под документы |
Информация для заказа
- Цена: 1 349 ₴










