
Жіноча мінісумка клатч рептилія Підкова, модна невелика сумка на ланцюжку Розовый
1 100 ₴
- В наличии
- Код: K 644Р
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Жіноча мінісумка клатч рептилія Підкова, модна невелика сумка на ланцюжку
Характеристики:
Матеріал: екошкіра (добре тримає форму);
Довжина: 26 см;
Висота: 16 см;
Ширина за верхньою основою: 9 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Максимальна довжина плечового ременя: 110 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрСокою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид кожи по способу отделки | Рептилия |
| Высота | 160 мм |
| Длина | 260 мм |
| Длина плечевого ремня | 1100 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Нет |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Магнит |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка средства | Пакетик |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 100 ₴







