
Жіночий міський прогулянковий рюкзак якісний і модний мінірюкзачок екошкіра під Гучі Черный
1 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: K 660
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Жіночий міський прогулянковий рюкзак якісний і модний мінірюкзачок екошкіра під Гучі
Характеристики:
Матеріал: Екошкіра преміумкласу (щільна, середньої жорсткості, рюкзак тримає форму);
Ширина: 23 см;
Висота: 27 см;
Глибина: 12 см;
Плечові лямки регулюються за довжиною
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрСокою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
Більше цікавого товару за доступними цінами на нашому сайті
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 600 г |
| Высота | 27 см |
| Ширина | 23 см |
| Глубина | 13 см |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Материал | Искусственная кожа |
| Тип | Городской |
| Пол | Женский |
| Узоры и принты | Геометрический узор |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 200 ₴








