
Стильний чоловічий діловий портфель для документів формат А4 Сумка для чоловіка для планшета ноутбука
1 349 ₴
- В наличии
- Код: K 631
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стильний чоловічий діловий портфель для документів формат А4 Сумка для чоловіка для планшета ноутбука
Якісний і щільний матеріал, надійна та міцна фурнітура, дуже зручний і незамінний у повсякденному використанні чоловічий аксесуар, ідеально піде для тих, хто працює постійно з документами або ж є потреба завжди мати біля себе планшет, нетбук або ноутбук, а також інші дрібні речі.
Характеристики:
Матеріал: Екошкіра преміумкласу (щільна, середньої жорсткості);
Довжина: 39 см;
Висота: 28 см;
Висота ручок: 14 см;
Ширина за основою: 6 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
Дивіться також й інші наші варіанти чоловічих портфелів

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jeep |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 800 г |
| Вид кожи по способу отделки | Прессованная |
| Высота | 280 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 390 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 349 ₴






