Якісний дитячий мінірюкзак
Характеристики:
-
Брелок у комплекті;
-
Матеріал: Щільна та високоякісна Екошкіра;
-
Висота: 24 см;
-
Глибина: 9 см;
-
Ширина: 18 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточуємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 370 г |
| Высота | 24 см |
| Глубина | 9 см |
| Цвет | Черный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 18 см |
Информация для заказа
- Цена: 849 ₴






