
Сумка-планшет чоловіча Polo екошкіра, Сумка для чоловіка через плече шкіряна барсетка планшетка Поло Черный
1 049 ₴
- В наличии
- Код: K 620К
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сумка-планшет чоловіча Polo екошкіра, Сумка для чоловіка через плече шкіряна барсетка планшетка Поло

Сумка для чоловіка планшетка через плече, зручний і якісний варіант на кожен день.

Характеристики
Матеріал: якісна екошкіра;
Ширина: 23 см;
Висота: 27 см;
Ширина за основою: 7 см;
Довжина плечового ременя: 120 см (регулюється в меншу сторону);
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.

У нас великий вибір чоловічих і жіночих сумок, переходьте на наш сайт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид кожи по способу отделки | Прессованная |
| Высота | 270 мм |
| Длина | 230 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Цвет | Черный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Полевая |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Сумка-планшет мужская Polo эко кожа, мужская сумка через плечо кожаная барсетка планшетка Поло |
Информация для заказа
- Цена: 1 049 ₴






