
Жіноча сумка, Мінісумка через плече, невелика жіноча сумочка, клатч, мінісумка-клатч екошкіра якісна Красный
950 ₴
- Под заказ
- Код: K 611Б
Отправка с 17 мая 2026+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Жіноча сумка, Мінісумка через плече, невелика жіноча сумочка, клатч, мінісумка-клатч екошкіра якісна
Компактна та містка жіноча невелика сумка, добре тримає форму, ідеальний варіант для того, щоб ви могли скласти всі дрібні речі в одне місце.

Характеристики
Матеріал: Екошкіра преміум'якості (середньої жорсткості, добре тримає форму);
Довжина: 19 см;
Висота: 14 см;
Ширина по основі: 7 см;
Довжина плечового ременя: 114 см (максимальна);
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 140 мм |
| Отделения | 1 основное |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Длина | 190 мм |
| Длина плечевого ремня | 1140 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Цвет | Красный |
| Материал | Экокожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Нестандартная |
| Ширина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Женская сумка, Мини сумка на плечо, маленькая женская сумочка клатч, мини сумка-клатч эко кожа качественная |
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴







