
Жіноча мінісумка з короною через плече, невелика сумка для дівчат екошкіра корона Темно-коричневый
500 ₴
- В наличии
- Код: K 226
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Жіноча мінісумка з короною
Характеристики:
-
Матеріал: якісна Екошкіра;
-
Довжина: 17 см;
-
Товщина: 8 см;
-
Висота: 14 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 140 мм |
| Длина | 170 мм |
| Длина плечевого ремня | 125 мм |
| Материал | Искусственная кожа |
| Отделения | 1 основное |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Женский |
| Цвет | Темно-коричневый |
Информация для заказа
- Цена: 500 ₴




