Велика жіноча сумка
Характеристики:
-
Матеріал: високоякісна Екошкіра, чудово тримає форму навіть у не наповненому стані;
-
Довжина: 31 см;
-
Висота: 26 см;
-
Товщина за основою: 13 см;
До комплекту входить довга ручка на плечі!
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 260 мм |
| Длина | 310 мм |
| Длина плечевого ремня | 1200 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Цвет | Серый |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Большой |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 130 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Женский |
Информация для заказа
- Цена: 749 ₴






