
Жіночий мінірюкзачок із хутряним брелоком Невеликий рюкзак екошкіра Универсальный, Розовый
849 ₴
- В наличии
- Код: K 199Г
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Жіночий мінірюкзачок із хутряним брелоком Невеликий рюкзак екошкіра
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна Екошкіра;
-
Висота: 24 см;
-
Ширина: 18 см;
-
Товщина: 9 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 370 г |
| Высота | 24 см |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Глубина | 9 см |
| Цвет | Розовый |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Ширина | 18 см |
Информация для заказа
- Цена: 849 ₴





