Жіноча сумка з брелоком кулька
Характеристики:
-
Матеріал: якісна Екошкіра, відмінно тримає форму;
-
Є довга ручка через плече;
-
Висота ручок: 13 см;
-
Довжина: 28 см;
-
Ширина: 13 см;
-
Висота: 19 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 190 мм |
| Отделения | 3 основных |
| Длина | 280 мм |
| Длина плечевого ремня | 1200 мм |
| Длина ручек | 130 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Цвет | Черный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 130 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Женский |
Информация для заказа
- Цена: 1 130 ₴










