Жіноча сумка з вишивкою
Характеристики:
-
Матеріал: якісна Екошкіра, чудово тримає форму;
-
Довжина: 21 см;
-
Ширина: 11 см;
-
Висота: 16 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 160 мм |
| Отделения | 2 основных |
| Узоры и принты | Цветочный принт и растительные узоры |
| Длина | 210 мм |
| Длина плечевого ремня | 1200 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Цвет | Серый |
| Материал | Экокожа |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 110 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Женский |
Информация для заказа
- Цена: 949 ₴




