
Жіночий Невеликий рюкзак екошкіра Синий
470 ₴
- Под заказ
- Код: K 086
Отправка с 17 мая 2026+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Жіночий Невеликий рюкзак екошкіраv>
iv>
Характеристики:
-
Матеріал: Екошкіра;
-
Глибина: 28 см;
-
Довжина: 22 см;
-
Ширина: 13 см;
Дивіться також й інші моделі наших рюкзаків

Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 13 см |
| Глубина | 28 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 22 см |
Информация для заказа
- Цена: 470 ₴






