
Стильний Рюкзак жіночий із хутряним брелоком Черный, Большой
1 240 ₴
- В наличии
- Код: K 573БЧ
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стильний Рюкзак жіночий із хутряним брелоком
Характеристики:
ЦЕНА УКАЗАНА ЗА 1 ШТ
-
Матеріал: Щільна та високоякісна Екошкіра;
-
Лямки: тканинні, частково з накладкою з екошкіри (міцні);
-
Брелок входить до комплекту;
-
Висота: великий -30 см, міні — 24 см;
-
Ширина: великий — 22 см, міні — 18 см;
-
Глибина: великий — 10 см, міні — 8 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 30 см |
| Узоры и принты | Змеиный принт |
| Глубина | 10 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Ширина | 22 см |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Универсальный |
| Размер | Большой |
Информация для заказа
- Цена: 1 240 ₴







