
Жіночий місткий рюкзак вінтажний Коричневый
1 350 ₴
- Под заказ
- Код: K 193
Отправка с 17 мая 2026+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Жіночий місткий рюкзак вінтажний
Характеристики:
-
Матеріал: Щільний і високоякісна Екошкіра;
-
Висота: 38 см;
-
Ширина: 28 см;
-
Глибина: 10 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 750 г |
| Высота | 38 см |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Глубина | 10 см |
| Цвет | Коричневый |
| Материал | Экокожа |
| Состояние | Новое |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Ширина | 28 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 350 ₴









