
Жіночий гаманець Baellery Forever Світло-рожевий (пудра)
450 ₴
- В наличии
- Код: K 350
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Жіночий гаманець Baellery Forever
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна Екошкіра;
-
Висота: 11,5 см;
-
Ширина: 9,5 см;
-
Товщина: 2 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 115 мм |
| Материал | Искусственная кожа |
| Расположение | Горизонтальное |
| Состояние | Новое |
| Пол | Женский |
| Толщина | 20 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Светло-розовый (пудра) |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴



