Дитячий рюкзачок в паєтках
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна Екошкіра;
-
Лямки Тканина, вшиті;
-
Висота: 25 см;
-
Ширина: 20 см;
-
Глибина: 11 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 330 г |
| Высота | 25 см |
| Глубина | 11 см |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 20 см |
Информация для заказа
- Цена: 640 ₴








