
Гаманець для чоловіків Woerfu Екошкіра Кофейный
299 ₴
- В наличии
- Код: K 006
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гаманець для чоловіків Woerfu Екошкіра
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна Екошкіра
-
Довжина: 9.5 см;
-
Висота: 19 см;
Дивіться також й інші наші моделі гаманців
Весь асортимент гаманців і клатчів тут КОШЕЛЬКИ І ПОРТМОНІ
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 190 мм |
| Материал | Искусственная кожа |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Пол | Мужской |
| Тип | Бумажник двойного сложения |
| Толщина | 15 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Кофейный |
Информация для заказа
- Цена: 299 ₴











