
Чоловіча шкіряна бананка нагрудна Темно-коричневый
2 050 ₴
- Под заказ
- Код: K 529
Отправка с 17 мая 2026+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чоловіча шкіряна бананка нагрудна
Характеристики:
-
Матеріал: Натуральна шкіра ;
-
Довжина: 29 см;
-
Товщина: 5 см;
-
Ширина: 17 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид кожи | Бычина |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 290 мм |
| Длина | 170 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унисекс |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Толщина | 5 |
| Цвет | Темно-коричневый |
Информация для заказа
- Цена: 2 050 ₴










