Чоловічий клатч гаманець Baellery
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна Екошкіра;
-
Довжина: 20,7 см;
-
Ширина: 12 см;
-
Висота: 4 см;
-
Закривається на кнопку та на блискавку;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 207 мм |
| Цвет | Рыжий |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Пол | Мужской |
| Толщина | 40 мм |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 665 ₴











