
Якісна Сумка для чоловіка планшетка, сумка-планшет екошкіра 2
1 300 ₴
- Под заказ
- Код: K 227
Отправка с 17 мая 2026+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Якісна Сумка для чоловіка планшетка, сумка-планшет екошкіра
Характеристики:
-
Матеріал: якісна екошкіра;
-
Довжина: 25 см;
-
Ширина за основою: 6 см;
-
Висота: 27 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 270 мм |
| Длина | 250 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Экокожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Полевая |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Мужской |
| Цвет | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 1 300 ₴





