
Гаманець для чоловіків, клатч чоловічий Jeep Черный
499 ₴
- В наличии
- Код: K 219
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гаманець для чоловіків, клатч чоловічий JEEP
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна Екошкіра;
-
Довжина: 21 см;
-
Ширина: 12 см;
-
Товщина: 1,5 см;
-
Закривається на блискавку та на магніти
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 210 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал | Экокожа |
| Состояние | Новое |
| Пол | Мужской |
| Толщина | 20 мм |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 499 ₴







