
Жіночий Невеликий рюкзак лаковий золотистий прогулянковий, мінірюкзачок міський для дівчат золотий Золотой
540 ₴
- Под заказ
- Код: K 144
Отправка с 17 мая 2026+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Жіночий Невеликий рюкзак лаковий золотистий прогулянковий, мінірюкзачок міський для дівчат золотий
Характеристики:
-
Матеріал: Екошкіра (глянець);
-
Ширина: 20 см;
-
Висота: 26 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 200 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 26 см |
| Глубина | 13 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Золотой |
Информация для заказа
- Цена: 540 ₴




