Невеликий Рюкзак жіночий стьобаний
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна Екошкіра;
-
Глибина: 10 см;
-
Ширина: 19 см;
-
Висота: 23 см;
Дивіться також й інші моделі наших рюкзаків

Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 410 г |
| Высота | 23 см |
| Глубина | 10 см |
| Цвет | Черный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Ширина | 19 см |
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴






