
Класичний рюкзак чоловічий Екошкіра Мужской, Черный
899 ₴
- В наличии
- Код: K 394
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Класичний рюкзак чоловічий Екошкіра
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна Екошкіра (поліуретан) — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю, що не поступається натуральній шкірі
-
Є відділення для ноутбука (вміщує стандартний ноутбук діагоналлю до 15,6 дюйма включно)
-
Висота: 44 см;
-
Ширина: 31 см;
-
Глибина: 12 см;
Переваги:
-
Широкі та щільні плечові лямки;
-
Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
-
М'який і еластичний матеріал (добре витримує навантаження);

Відсилання на день замовлення
Відсилання з р. Дніпр, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили — завтра отримали (докладніше уточнюйте в менеджера під час оформлення замовлення)
Прямі постачання з фабрикПрацюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за вигідною ціною на ринку України.

Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару якнайшвидше, якщо Вас щось не влаштує.

Оплата у разі отримання
Вирушаємо накладеним платіжом (оплата під час отримання), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 700 г |
| Высота | 44 см |
| Глубина | 12 см |
| Цвет | Черный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Пол | Мужской |
| Тип | Городской |
| Ширина | 31 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Универсальный |
Информация для заказа
- Цена: 899 ₴










