
Сумка для чоловіка бананка нагрудна Крокодил, модна барсетка на груди слінг екошкіра рептилія
840 ₴
- Нет в наличии
- Код: K 486К
+380 (99) 549-38-45
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Сумка для чоловіка бананка нагрудна Крокодил, модна барсетка на груди слінг екошкіра рептилія
Характеристики:
-
Матеріал: якісна екошкіра — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі
-
Задня кишенька на магніті;
-
Висота: 31 см;
-
Ширина: 16 см;
-
Глибина: 5,5 см;
Переваги:
-
Добре тримає форму;
-
Візуально акуратна та компактна, але водночас досить містка;
-
Морозостійкість (екошкіра не тріскається й не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
Товар повністю відповідає фото, за потреби відправимо Вам живі фото товару на Viber.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид кожи по способу отделки | Тисненая |
| Высота | 310 мм |
| Длина | 160 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слинг |
| Форма | Нестандартная |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 55 мм |
Информация для заказа
- Цена: 840 ₴








